Čtvrtek, 28 září, 2023

Odolné, hezké, stabilní a s vysokou životností, to jsou moderní hliníkové pergoly

Více článků

Mít na terase nebo dvorku vytoužený stín se během letních měsíců stává nepostradatelným. Stejně tak ale můžeme prostranství, kde trávíme volný čas venku u domu, zastínit před větrem a deštěm, nebo drobnými sněhovými vločkami. Za tímto účelem si můžete s důvěrou pořídit hliníkové pergoly na míru. Jsou na pohled velmi hezké, skvěle dotváří ráz nemovitosti, ale především jsou velmi odolné a dovedou sloužit v řádu desítek let. Bez potřeby údržby, s maximální odolností i stabilitou vám budou dělat společnost téměř kdekoli.

Zahradní pergoly od Atypy.cz

U nás si můžete kvalitní kovové pergoly tvořené hliníkem koupit od společnosti Atypy, s.r.o. z Řeporyjí. Jedná se o pergoly se stahovací střechou, což je velmi praktické. Kdykoli chcete prostor zastínit, stačí stisknout tlačítko na ovládání a motorkem střechu zatáhnout. Zároveň vám ale pergola nebude stínit v interiéru např. v zimě nebo během podvečera či deštivého počasí, protože ji odtáhnete a schová se pod stříšku.

Zahradní pergoly z hliníku jsou bezúdržbové, odolávají slunci, dešti i větru až do rychlosti 117 km / h. Střecha je tvořen z třívrstvého PVC. Pergoly je možné doplnit také o příslušenství, kterým jsou boční clony nebo integrované osvětlení. Záruční lhůta na pergoly je 5 let.

Bioklimatické pergoly

Výbornou možností, jak zastínit terasu i další prostory, jsou také bioklimatické pergoly. Jsou vybaveny otočnými lamelami, které chrání terasu před sluncem, ale jakmile chcete, otočíte je tak, aby umožnili odvětrávat prostor pod pergolou. V okamžiku, kdy začne pršet, jednoduše stisknete tlačítko na ovladači a lamely během okamžiku vytvoří nepromokavou střechu. Výroba těchto pergol je také na míru, jsou bezúdržbové a mají vysokou životnost.

Více informací najdete na atypy.cz.

- Reklama -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články