Sobota, 22 ledna, 2022

Co všechno dokáží nejnovější pračky? Možná budete překvapeni!

Více článků

Nové pračky už zdaleka nemají nic společného se svými předchůdci. Opomenout nelze žehlení párou, vážení prádla, kontrolu spotřeby či automatické přidávání prostředků a ještě mnohem více.

dvakrát rychlejší

Parní pračka Samsung WW90T986ASH / S7 najednou vypere až 9 kg prádla a s funkcí QuickDrive ™ zkrátí délku praní až o 50%, čímž se sníží spotřeba energie o 20%. Pokud však chcete vyprat jen poloviční dávku, díky programu Super Speed ​​to zvládne už za 39 minut. Stejně vás překvapí inteligentními funkcemi, jako je automatické dávkování pracího prostředku a aviváže, navržení vhodného pracího cyklu nebo přizpůsobení parametrů na míru. Cena 1 159 €, samsung.sk.

Pračka a sušička Samsung
Zdroj: Samsung

samočisticí

Zepředu plněná pračka Haier HW100-B14979-S s kapacitou 10 kg prádla si před spuštěním programu nejprve zváží náplň a podle toho si sama upraví spotřebu vody a délku praní, což se odrazí na úspoře vody a energií. Je také vybavena ABT antibakteriální ochranou, která zabraňuje tvorbě plísní a bakterií, funkcí přídavná pára a SmartDualSpray – samočištěním bubnu. Cena 599 €, haier.sk.

úsporná

Zepředu plněná pračka PHILCO PL1062 Chiva se spotřebou energie 0,95 kWh a vody 49 l pojme na jedno praní 6 kg prádla. Disponuje oblíbeným rychlým programem 15′, samozřejmostí je ochrana proti přetečení či dětská pojistka. Díky technologii Aquaball využije téměř 100% nadávkovaného pracího prostředku a ušetří tak vaše finance. Cena 259 €, philco.sk.

bez žehlení

Parní pračka Gorenje WA84CS s kapacitou 8 kg prádla používá technologii SteamTech, díky které je oblečení do hloubky vyprané, hebké, bez bakterií, alergenů či statické elektřiny, a to i bez aviváže. Unikátní program SteamRefresh využívá parní generátor na výrobu velkého množství páry, která oblečení osvěžuje a usnadňuje žehlení. Nechybí ani samočisticí program SterilTube. Cena 429 €, gorenje.sk.

Zničí všechny alergeny

Parní pračka LG F4WV909P2E s kapacitou 9 kg prádla je vybavena technologií AI DD, která nejen detekuje hmotnost, ale i měkkost tkaniny a sama si zvolí optimální nastavení praní. Její předností je cyklus TurboWash 360, který vypere už za 39 minut – ušetří čas, vodu i elektřinu. Technologie LG Steam zničí až 99,9% alergenů. Cena 599 €, lg.com/sk.

vysokoúčinná

Zepředu plněná pračka Bosch WAV28GH0BY vypere až 9 kg prádla, i když je buben zcela plný. Jak je to možné? Vysoce účinný systém 4D Wash kombinuje přímé sprchování prádla se speciálními otáčkami. Výsledkem je dokonale čistá prádlo. Stejně nechybí ani systém AntiStain Plus na odstraňování skvrn, AlergiaPlus nebo Home Connect. Cena 1 099 €, bosch-home.com/sk.

Pro rodinu s dětmi je nejvhodnější pračka s objemem 6 až 8 kg prádla. Pračky s menší kapacitou (do 5 kg) jsou ideální pro páry a lidi, kteří žijí samotě.

Myslí za vás

Pračka Miele W1 WWG660 WCS TDos & 9 kg má zabudovaný jedinečný dvoufázový systém TwinDos, který automaticky dávkuje prací prostředek s ohledem na tvrdost vody, množství naplnění i stupeň znečištění prádla. Speciální voštinový buben se stará o „klouzání“ prádla na tenkém vodním filmu, a tak ji chrání během celého praní. K ochraně přispívá i technologie AlergoWash, která se postará o zničení až 99,9% bakterií. Cena 1 199 €, miele.sk.

- Reklama -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články