Pondělí, 5 prosince, 2022

Vybíráte podlahu do dětského pokojíčku? Máme pro vás tip od Supellexu

Více článků

Výběr podlahy do dětského pokoje může být pěkný oříšek. A v široké nabídce, která dominuje dnešním bohatým trhem, je to o to horší. Správná podlaha do pokojíčku by měla být odolná, krásná, měla by se pojit s nábytkem a tak dále. Výběr tedy může být poměrně složitý. Z toho důvodu jsme pro vás připravili několik tipů, které vám zjednoduší rozhodování, a navíc za ně nezaplatíte jmění.

První tip vhodný do dětského pokoje

Tu a tam se stane, že dítě vylije barvičky, pití či jinou tekutinu, která na zem jednoznačně nepatří. Mít tedy krásný koberec či dřevěnou podlahu, nepřichází v úvahu. Koberec zadržuje ohromné množství prachu, a to nehledě na to, že čištění skvrn je téměř nemožné. Doporučujeme vybrat takovou podlahu, která se snese s vylitou skleničkou vody nebo z ní půjdou setřít barvičky. Z toho důvodu si prohlédněte vinylové podlahy.

Mají působivý vzhled, který lze poměrně jednoduše kombinovat s nábytkem, avšak nabídnou také komfort, odolnost za skvělou a rozumnou cenu. V případě, že v budoucnu plánujete podlahové topení nebo jej už máte, vinyl můžete bez starostí použít.

V případě, že pocházíte z Prahy, určitě si nenechejte ujít pražské podlahové studio Supellex, kde si prohlédnete a osaháte různé druhy podlah. Tak bude výběr jistě jednodušší. Pokud ale nemáte čas či se do showroomu nedostanete, můžete využít tip od zmíněné firmy, a tím je: oblíbená podlaha v dekoru dubu od německého výrobce Wineo.

Druhý oblíbený tip do dětského pokoje

Tím tipem jsou bezpochyby plovoucí podlahy. Řadí se mezi stálice již desítky let. Co na nich jistě oceníte, je jednoduchá a rychlá pokládka, se kterou není žádný problém a zvládne ji každý. K tomuto kroku vám pomůže známý systém click, díky kterému do sebe podlahu pouze zacvaknete.    

- Reklama -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články