Sobota, 22 ledna, 2022

Unikátní výměnný systém QuikFit ™

Více článků

Řada výrobků Fiskars QuikFit ™ je snem každého zahrádkáře. Díky vyměnitelným pracovním částem a násadám vám na více úkolů bude stačit méně nástrojů a při skladování ušetříte spoustu místa. Stačí zacvaknout a máte nářadí, jaké právě potřebujete.

Za povšimnutí jistě stojí i to, že automatický dvojitý zamykací systém Fiskars QuikFit ™ získal ocenění Red Dot Award: Product Design 2010.

Nasaďte & dosáhněte

Někdy je lepší stát pevně nohama na zemi, než se vznášet ve výškách. Díky řady „Nasaďte & dosáhněte“ systému QuikFit ™ už nemusíte nejistě balancovat na žebříku nebo stojanech. Při řezání větví nebo čištění okapů tak můžete zůstat bezpečně stát na pevné zemi a přitom pracovat až o několik metrů výše.

zahradní nářadí
Zdroj: Fiskars

Nasaďte & pěstujte

K největším radostem každého zahrádkáře, zda žije na venkově nebo ve městě, patří pěstování vlastní zeleniny a květin. Řada „Nasaďte & pěstujte“ systému QuikFit ™ je jedinečný systém nástrojů, se kterými můžete buď pro různé hlavy nástrojů použít jedinou násadu, nebo naopak k jednomu nástroji použít násadu, která má na daný účel tu nejvhodnější délku.

zahradní nářadí
Zdroj: Fiskars

Nasaďte & čistěte

Díky nástrojům QuikFit ™ z řady „Nasaďte & čistěte“ uklidíte trávník a dvůr jako nic. S hráběmi a metlou QuikFit ™ s promyšlenou konstrukcí bude úklid na zahradě hotové za chvilku.

- Reklama -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články